Про звернення депутатів обласної ради щодо скасування ввізного мита на імпорт новітнього обладнання та технологій, що використовуються у виробничому циклі підприємств

 Проект

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ


Десята  сесія                                                                                     VII скликання

від                         №

Про звернення депутатів
обласної ради щодо скасування
ввізного мита на імпорт
новітнього обладнання та технологій,
що використовуються у виробничому
циклі підприємств

Керуючись частиною другою статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку від    , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.    Прийняти звернення Житомирської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо скасування ввізного мита на імпорт новітнього обладнання та технологій, що використовуються у виробничому циклі підприємств.
2.    Доручити голові обласної ради підписати звернення.
3.    Надіслати текст звернення Президенту України, у Верховну Раду України та до Кабінету Міністрів України.


Голова обласної ради                                 В.В. Ширма

Додаток до проекту рішення

 


Розробник проекту рішення:
депутат обласної ради Смичок І.А.

Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ

Десята  сесія                                                                                     VII скликання

від                        

Про звернення депутатів

обласної ради щодо скасування

ввізного мита на імпорт

новітнього обладнання та технологій,

що використовуються у виробничому

циклі підприємств

Керуючись частиною другою статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку від   , обласна рада

ВИРІШИЛА:

 

1.   Прийняти звернення Житомирської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо скасування ввізного мита на імпорт новітнього обладнання та технологій, що використовуються у виробничому циклі підприємств.

2.                 Доручити голові обласної ради підписати звернення.

3.                 Надіслати текст звернення Президенту України, у Верховну Раду України та до Кабінету Міністрів України.

Голова обласної ради                                                                    В.В. Ширма

Розробник проекту рішення:
депутат обласної ради Смичок І.А.

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів обласної ради до щодо відміни ввізного мита на імпорт новітнього обладнання та технологій, що використовуються у

виробничому циклі підприємств

 

Основними факторами розвитку галузей економіки, крім інвестицій, є технічне переоснащення та розширення виробничих потужностей.

Низький рівень забезпечення сучасним обладнанням, зокрема імпортним, стримує розвиток виробничих галузей та підвищення конкурентоспроможності продукції.

Підприємства області неодноразово інформували обласну раду та облдержадміністрацію, що за сучасного економічного стану суттєвою перепоною щодо модернізації виробництва та впровадження прогресивних технологій виробництва продукції є ввізне мито на імпортне обладнання та технології.

У зв’язку з цим, депутатський корпус обласної ради вважає, що на державному рівні необхідно створити сприятливі умови для закупівлі імпортного обладнання для переоснащення підприємств галузей економіки шляхом скасування ввізного мита на новітнє обладнання та технології, що ввозяться в Україну для використання у виробничому циклі.

Враховуючи вищевикладене, просимо внести зміни у діюче законодавство та нормативно-правові акти у частині відміни вищезазначеного ввізного мита.

Вирішення цього питання дасть змогу швидко й оптимально впроваджувати сучасне обладнання та високоефективні технології на підприємствах, підвищити економічний потенціал галузей та економіки регіонів і України в цілому, забезпечити конкурентоздатність української продукції на зовнішніх ринках.

Звернення прийнято на десятій сесії обласної ради 6 квітня 2017 року.

За дорученням депутатів обласної ради

 

 

Голова обласної ради                                                                    В.В. Ширма

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2