Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області

Прооект

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ


Десята   сесія                                                                                     VIІ скликання

від                     №

Про внесення змін до
перспективного плану
формування територій
громад Житомирської області

Відповідно до статті 43Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5, 11 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.15  № 214, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.02.17 № 58-р, яким затверджено перспективний план формування територій громад Житомирської області, подання обласної державної адміністрації від 09.03.17 №1017/51/2-17, рекомендації постійних комісій обласної ради, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до перспективного плану формування територій громад Житомирської області, затвердженого рішенням обласної ради від 28.05.15 № 1495, зі змінами, внесеними рішенням обласної ради від 21.07.16 № 296, включивши в нього пропозиції щодо утворення об’єднаних територіальних громад, згідно з додатком.

2. Обласній державній адміністрації подати рішення обласної ради з додатком для затвердження в установленому порядку Кабінету Міністрів України.

3. Обласній державній адміністрації до подання в Центральну виборчу комісію рішень рад про об’єднання територіальних громад для призначення у них місцевих виборів інформувати обласну раду щодо відповідності прийнятих рішень перспективному плану формування територій громад Житомирської області.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Крамаренка С.М., постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

 

Голова обласної ради                                                                В.В. Ширма

Додаток до проекту рішення

 

 

 

Розробник рішення:
виконавчий апарат обласної ради.
Відповідальна особа: Рудницький П.П., тел. 47-45-10

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2