Про Програму матеріально-технічного забезпечення, підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби особовим складом Житомирського прикордонного загону та Управління Служби безпеки України в Житомирській області на 2017 – 2020 роки

Проект

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Десята сесія                                                                                            VІІ скликання

від                      №                                                                

Про Програму матеріально-технічного
забезпечення, підвищення спроможності та
поліпшення умов несення служби особовим
складом Житомирського прикордонного загону
та Управління Служби безпеки України
в Житомирській області на 2017 – 2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про Службу безпеки України», «Про боротьбу з тероризмом», статті 2 Закону України «Про державний кордон України», статей 19, 22, 27, 28 Закону України «Про Державну прикордонну службу України», Указу Президента України від 14 квітня 1999 року № 379/99 «Про Положення про Антитерористичний центр та його координаційні групи при регіональних органах Служби безпеки України» (зі змінами та доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року № 92 «Про затвердження Положення про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків», Бюджетного кодексу України, з метою покращення матеріально-технічного забезпечення, підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби особовим складом Житомирського прикордонного загону та Управління Служби безпеки України, розглянувши подання обласної державної адміністрації від                , враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності  від                           , з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від                                    ,обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму матеріально-технічного забезпечення, підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби особовим складом Житомирського прикордонного загону та Управління Служби безпеки України в Житомирській області на 2017 – 2020 роки (додається).

2. Головним виконавцем та розпорядником коштів, які виділятимуться з обласного бюджету для виконання заходів Програми, визнати Житомирську обласну державну адміністрацію.

3. Командуванню Житомирського прикордонного загону та Управлінню Служби безпеки України в Житомирській області щороку до 01 лютого інформувати обласну раду про використання коштів, виділених в рамках зазначеної Програми.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань з питань бюджету і комунальної власності.    


   

 

Голова обласної ради                                                                   В.В. Ширма

Додаток до проекту

Розробник проекту рішення
та відповідальна особа
головний спеціаліст з питань
взаємодії з правоохоронними органами
апарату облдержадміністрації
Нечепоренко Л.В. 47-51-48

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2