№ 375 Про визначення умов оплати праці першого заступника голови обласної ради

 

 

trizyb1
 Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Шоста сесія                                                                                          VІI  скликання

від 26.09.16  № 375    

Про визначення умов оплати праці
першого заступника
голови обласної ради

Зі змінами, внесеними згідно
з рішеннями обласної ради                            

від 27.07.2017 № 749
від31.05.2018 № 1100

Відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити першому заступнику голови обласної ради Крамаренку Сергію Михайловичу посадовий оклад, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.06 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.18 № 363.

(згідно з рішенням № 1100 від 31.05.2018)

Здійснювати щомісяця  преміювання першого заступника голови обласної ради, передбачене абзацом 2 пункту 6 зазначеної вище постанови Кабінету Міністрів України, у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг, вислугу років, за особливий характер роботи та інтенсивність праці за фактично відпрацьований час у межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату обласної ради.

(згідно з рішенням № 749 від 27.07.2017)

2. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня  1996 року  № 1295 «Про умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів», зі змінами, встановити першому заступнику  голови  обласної  ради  надбавку  за  особливий  характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

3. Надавати першому заступнику голови обласної ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення    в   розмірі    середньомісячної    заробітної   плати   в    межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату обласної ради. Індексацію  заробітної  плати  проводити згідно з чинним законодавством.

4. Преміювання першого заступника голови обласної ради до Дня Конституції України, Дня Незалежності України та Дня місцевого самоврядування здійснювати у розмірі посадового окладу в межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату обласної ради.

(згідно з рішенням № 749 від 27.07.2017)

5. Дане рішення є чинним і обов’язковим до виконання на період всього терміну перебування на посаді першого заступника голови обласної ради.

 

 

Голова обласної ради                                                    В.В. Ширма

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2