Володимир Ширма привітав поліцейських Житомирщини з професійним святом

09У Житомирі 3 липня у переддень річниці створення Національної поліції України вітання приймали представники професії Житомирщини. П’ять років тому 4 липня перші патрульні поліцейські склали присягу на вірність Україні. З професійним святом поліцейських області привітали голова обласної ради Володимир Ширма та голова облдержадміністрації Віталій Бунечко.

Очільник депутатського корпусу подякував поліцейським за їхню службу жителям області.

«Як би хто сьогодні не ставився до змін, але реформа поліції була потрібна. І вона довела свою значущість. Сьогодні рівень довіри до поліції зростає. Сподіваюсь, що у подальшому ви ще більше зміцнюватиме авторитет поліцейського, аби досягти найвищої оцінки громадян, аби жителі області відчували себе захищеними», - сказав голова обласної ради і побажав усім здоров’я, миру, добробуту.

З нагоди професійного свята Володимир Ширма вручив Подяки голови обласної ради окремим працівникам правоохоронного органу області.

Варто зазначити, що в поліції Житомирської області служать понад 2 тис. 300 правоохоронців, майже третина з них – це жінки.

Довідково. Свято було встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 року, та відзначалося спочатку 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію». Раніше, як правило, професійні свята встановлювалися виходячи з дня прийняття того чи іншого закону. Указом Президента України від 4 квітня 2018 року внесено зміну до попереднього Указу Президента України, яким встановлено, що День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня — на честь події 2015 року, коли перші патрульні поліцейські прийняли першу присягу на Софійській площі у Києві.

Пресслужба обласної ради

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

01

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2